Тимошенко в Одессе встретилась с работниками портов: «Із успішних, абсолютно самодостатніх портів повиймали цілі шматки державного бізнесу і передали все це в руки випадкових шахраїв»

 • 30.08.2018, 17:32,
 • Топ / Новости
 • 1
 •    рейтинг новости:

   
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
 • Комментарии: 1
Тимошенко в Одессе встретилась с работниками портов: «Із успішних, абсолютно самодостатніх портів повиймали цілі шматки державного бізнесу і передали все це в руки випадкових шахраїв»

30 августа глава партии ВО «Батьківщина» Юлия Тимошенко посетила Одессу, в ходе пресс-конференции она рассказала о новой экономической программе и призналась в любви одесситам.
«Я вже три рокі відчуваю себе трошки одеситкою, тому що мій зять, ви знаєте, одесит і тому половина моєї родини одесити. І точно Єва(ред. внучка Юлии Тимошенко) моя – одеситка, по всім ознакам. Тому я реально вже починаю приїжджати до вас, як до свого другого дому. Другий дом, друга батьківщина і мені дуже приємно. Це прекрасна одеська частина моєї родини і я їх дуже люблю, ціную та поважаю. Я пробігла по ваші трасі здоров’я і була дуже здивована, дуже багато людей на велосипедах, або бігають, тренуються. Мені було радісно на душі, що так одесити ставляться до свого здоров’я. Фантастична природа, море прекрасне. Тепер я буду частіше приїжджати до вас, тому що ваша траса Здоров’я просто шикарна», - прокомментировала Юлия Тимошенко.

 Также она выразила беспокойство насчет коррупции в одесских портах.
«Чесно кажучи, такого цунамі емоцій, які я отримала від людей, які працюють сьогодні в одеських портах, в тому числі на Одеському припортовому заводі, я давно не відчувала. Емоції після спілкування з великою кількістю представників профспілок, працівниками одеських портів, я просто відчуваю наскільки глобально в країні, в кожну клітину, зайшла така високовладна корупція. Із успішних, абсолютно самодостатніх портів повиймали цілі шматки державного бізнесу і передали все це в руки випадкових шахраїв, залишили порти без цієї частини прибутку, які завжди порти отримували, а зараз починають вже руйнувати всю інфраструктуру управління портовим господарством. Остання крапля, яка вже просто переповнює всі межі, це те, що збираються віддавати наші працюючі українські порти в концесію. Що таке в цьому випадку концесія? Це не інвестори приходять, це приходять не люди, які дадуть нове життя нашій портовій інфраструктурі, а приходять люди із офшорів, які не мають нічого спільного з портовим бізнесом, які не мають взагалі ніякого досвіду роботи в портах, але в цьому випадку концесія - це по суті безкоштовна приватизація. На корупційній основі передається порт, а потім прибуток просто споживається, ліквідується соціальна сфера, ліквідується вся інфраструктура, залишається тільки той мінімум, який дає прибутки, а все інше те що, стосується життя людей, в тому числі, які працюють в портах, практично ліквідуються, ось до якою межі підійшли. І чому я приїхала саме зараз, напередодні початку роботи нової сесію Верховної ради, тому що ця сесія буде дуже особлива. Це знаєте як останній дембельский акорд, коли все що вони хочуть взяти з цієї держави, все що все вони хочуть перекласти на свої офшорні рахунки і переписати на своє ім’я. Це все буде відбуватися через законодавство, це буде прийматися на цій передостанній сесії роботи Верховної ради. Я маю на увазі до виборів президента. Один із законопроектів, який будуть протягувати всіма силами – це законопроект про спрощення передачі в концесію ключових стратегічних державних об’єктів власності. І порти безумовно будуть віддаватися в офшорні руки, якраз після того, як цей законопроект стане законом», - рассказала политик.
Юлия Тимошенко заявила, что она с профсоюзами, с коллективом и представителями Одесского припортового завода составит план первоочередных действий, чтобы защитить существование государственной инфраструктуры и государственного завода.
Напомним, ранее сообщалось, что противники Юлии Тимошенко митинговали под стенами гостиничного комплекса «Атлантик» и разместили высмеивающий Тимошенко и Саакашвили билборд на трассе Николаев-Одесса.


Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

КОММЕНТИРОВАТЬ
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
  Хіхікалка забула, що віддала одеські порти одіозній сімейці відомих ворюг Круків, за те, що вони забезпечать їй президентські вибори 2010. Круки злили ті вибори ригам в сподіванні, що ті залишать їм порти, але риги виявилися теж підлими - вибори прийняли, а порти відібрали. Не розумію, на що сподівається ця путінська "шаталка", думає всі забули про її "правління" і останній хапок з девальвацією гривни на пустому місці? Дурнями будуть ті, хто їй повірить.
  действия
курс валют в Киеве сегодня
banker.ua


ФОТО / ВИДЕО
Загрузка...


Топ публикации
TOP