Одесским школам и детским садикам рекомендуют отказаться от сладких столов

 • 25.11.2018, 13:56,
 • Новости
 • 0
 •    рейтинг новости:

   
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
 • Комментарии: 0
Одесским школам и детским садикам рекомендуют отказаться от сладких столов

Департамент образования и науки в Одессе рекомендует всем школам и детским садам города отказаться от сладких столов. Чиновники подчеркивают, что это не приказ, а рекомендация, цель которой защитить здоровье и права детей.

Директор городского департамента Елена Буйневич разъяснила ситуацию на своей странице в Facebook.

«Заборонено санітарними нормами приносити дітям продукти без належного контролю. І не тому, що не довіряємо чистоті у будинку батьків. А тому, що ми, батьки, не знаємо харчових уподобань, стану здоров’я , можливих алергічних реакцій однокласників своїй дітей. Дозвілля дітей не має асоціюватись з кремовими тортами та колою. Діти залюбки візьмуть участь в квестах, іграх з аніматорами, з’їдять яблуко/банан та вип’ють чай. Директор та класний керівник нестимуть персональну відповідальність в разі алергії або харчового отруєння в школі, незалежно від його походження - в їдальні чи під час класного заходу. Але в їдальні є відповідальні за якість продуктів. Проконтролювати те, що куплено на ринку, неможливо. Тож як керівник я дуже раджу керівникам уникати такої некерованої відповідальності, вибачте за тавтологію. Я впевнена, що жодна морально здорова людина не відмовить в частуванні дитині, батьки якої не здавали гроші у фонди. Тому цей пункт можна вважати зайвою перестраховкою чиновників- бюрократів. І наостанок: фанатизм у всіх справах є безглуздям. Тож якщо батьки разом запросили дітей на день народження, обговорили все, що можна кожній дитині та владнали всі потреби - хто може заборонити свято?», - идется в сообщении.

Напомним, живо обсуждать сладкие столы в школах начали после случая в Харькове, когда ребенку не дали кусок торта, потому что его родители не сдали деньги на нужды школы.


Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

КОММЕНТИРОВАТЬ
курс валют в Киеве сегодня
banker.ua


ФОТО / ВИДЕО
Загрузка...


Топ публикации
TOP