Одесские активисты провели акцию: «Ні - виборам за законом Януковича»

 • 15.05.2018, 14:31,
 • Новости
 • 0
 •    рейтинг новости:

   
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
 • Комментарии: 0
Одесские активисты провели акцию: «Ні - виборам за законом Януковича»

Под стенами Одесской облгосадминистрации прошла всеукраинская акция «Ні виборам за законом Януковича» в поддержку избирательной реформы.


 

На пощади перед зданием собралось несколько десятков человек, в том числе и представители партий «Самопоміч», «Свобода», а также «Національний корпус» и «Автомайдан».


 

Главная цель акции – отменить избирательный закона Януковича и принять Избирательный кодекс, который предусматривает проведение парламентских выборов по пропорциональной системе с открытыми региональными списками.


 

«Ми виступаємо за відкриті виборчі списки. Минула мажоритарна система – це метод корупції. Ми проти продажної олігархічної системи на відкритих виборчих законодавствах. За старою системою політики продавали місця в Верховній Раді, народ України не міг вибрати тих людей, які мають максимальну громадську підтримку», - поделился глава одесской ячейки «Національногоо корпуса» Александр Дроздов.


 

Также активисты собирали подписи за изменение закона, после чего передали свои требования участники акции передали руководителю аппарата Одесской облгосадминистрации Игорю Ткачуку.


 

«Не припустимо, щоб ключовий орган держави – парламент, був наповнений людьми непідзвітними і які абсолютно ніяк не відповідають перед своїми виборцями. Новий проект закону передбачає відкриті списки з регіональним представництвом. Це означає, що кожен громадянин фактично формує, як загально державний рейтинг партії, так і внутрішній список. Це означає, що люди стають безпосередніми суб’єктами творення парламенту. Це найоптимальніша форма, яка в принципі можлива. Цей проект закону має бути прийнятий до літа в другому читанні, інакше на наступних виборах ми будимо мати стару виборчу систему, що є не припустимо», - прокомментировал глава одесского подразделения «Автомайдана» Виталий Устименко.


    


Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

КОММЕНТИРОВАТЬ
курс валют в Киеве сегодня
banker.ua


ФОТО / ВИДЕО
Загрузка...


Топ публикации
TOP