Группа «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» поздравила одесситов с приходом весны

Группа «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» поздравила одесситов с приходом весны

Киевская группа «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» презентовала одесситам свой новый сингл «Хочеш». Одесса стала шестым городом во второй части всеукраинского тура музыкантов. Также группа сыграла свои лучшие композиции из прошлых альбомов и поздравила всех поклонников с приходом весны. На сегодня музыканты выпустили 3 альбома и более 40-ка синглов, в следующем году «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» отпразднует свое 20-летие. Также музыканты принимали участие в вокальном талант-шоу «Х-фактор», где достойно заявили о себе, как о прогрессирующей группе Украины.


 


Корреспондент Zачем побывал за кулисами и пообщался с фронтменом группы Сергеем Танчинцем.


О ПУБЛИКЕ НА КОНЦЕРТАХ

- Насправді, до нас ходять у різних містах одні й ті ж самі люди, за настроєм, за віком, за життєвою  та суспільно-політичною позицією. Ходять саме ті люди, які люблять та хочуть почути «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ». Настрої на концертах максимально позитивні, ми звісно інколи сумуємо, ми згадуємо загиблих на війні. Згадуємо героїв України, але в цілому ми намагаємося створити приємну домашню атмосферу. Незважаючи на те, що ми збираємось  в залах-тисячниках, як правило. В цьому турі в нас сидячі великі зали, на 700-1500 місць. Але все одно там панує дружня, тепла, домашня атмосфера.


  


О ПРЕИМУЩЕСТВЕ БОЛЬШИХ КОНЦЕРТНЫХ ЗАЛАХ

- Якщо ми говоримо про сольні виступи. То ми відмовились від виступів в клубах та пабах. Тому, що мені хочеться, щоб люди прийшли на концерт, зручно сіли та відчули себе максимально комфортно. Щоб були налаштовані на сприйняття музики, щоб їх ніхто не штовхав, не було якоїсь тисняви. Мені хочеться щоб людям було комфортно так само, як нам на сцені.


  


О РОЖДЕНИИ ВТОРОГО РЕБЕНКА

- Старшій доньці вже майже 9 років, а маленькому синочку Лук'яну тільки три дні.  Я був на пологах, ми народили разом з дружиною. Це велике щастя для мене. Надзвичайні відчуття, трохи вже призабуті мною за 9 років. Коли в нас буде перерва в турі, приблизно тиждень, я повернусь додому і максимально включусь в спілкування з сином.  Це прекрасні відчуття і я дякую Богові, що можу пережити це ще раз.

  


ПРО МЕЖДУНАРОДНЫЙ ЖЕНСКИЙ ПРАЗДНИК


- Ми не святкуємо 8 березня. Я вважаю, що вітати дівчат потрібно з весною на протязі всієї весни, а взагалі для них треба бути чарівним чарівником на протязі всього року, тому ми сьогодні приїхали не на 8 березня, ми приїхали сьогодні з презентацією синглу «Хочеш» та з кращими піснями з трьох попередніх альбомів. Звісно ми привітаємо всіх, дівчат в першу чергу, з приходом весни, хлопців також. Поспіваємо, поспілкуємось, трошки посміємось та трохи посумуємо. Проведемо гарно вечір.


 
 


О ПЕРЕМЕНАХ В ГРУППЕ


- Коли ми починали проект «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» мені було 17 років, зараз мені 36. Наша творчість змінилась, ми дуже сильно подорослішали. І внутрішньо, і зовнішньо, музично, технічно, в усіх аспектах. І це той самий момент, коли цю зрілість можна записати в плюс, а не в мінус. Колись мені сказали, не пам'ятаю хто нажаль, що «ви подібні на гарне, витримане вино, якому потрібно було багато років для того, щоб дотриматись до цієї правильної стадії, коли вино смакує якомога крутіше».  Певно, що це про «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ», ми цьому тішимось. Ми пройшли досить важкий і довгий шлях, але ми добиваємось свого, не припиняємо існування і не припинимо, маємо надію, ще дуже довго.


 


О ПРЕОДОЛЕНИИ ТВОРЧЕСКИХ КРИЗИСОВ


- Були такі періоди творчих пауз, вони іноді затягувались на рік, на два роки. Була зміна складу у 2008 році, були дуже важкі періоди і часи для «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ». Але особисто я не можу не займатись музикою, мені це необхідно, як повітря. Ось коли, ти вдома написав пісню, зіграв її сам собі на гітарі та заспівав. І думаєш, що робити далі? А далі треба йти на репетицію і з усім бендом робити пісню музичнішою, грати це всім гуртом. Щоб вийти на сцену і заспівати  людям. І це необхідність. Саме ця необхідність - грати музику, допомогла подолати всі творчі паузи.


 


О ПЛАНАХ ГРУППЫ НА БУДУЩЕЕ


- Ми зараз займаємося записом нового альбому, він вже на фінальній стадії. 13 квітня цього року у місті Київ буде презентація цього альбому, а потім практично без пауз, ми поїдемо в наступний тур вже власне з презентацією нової програми. Тур охопить усі регіони Україниі і буде продовжуватись три-чотори місяця. В планах зйомки двох відеокліпів і фіналізуємось 18-го грудня в Палаці спорту, закриємо тур концертом в Києві.


 

 

 

 

 
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

КОММЕНТИРОВАТЬ

События Одесса, Одесса события, Литература, Арт, История, Кино, Мнение, Музыка, Театр, Интервью, Переселенцы Одесса, Афиша Одесса, Репортаж с места событий Одесса, Новости Одессы, одесские новости

курс валют в Киеве сегодня
banker.ua


ФОТО / ВИДЕО
Загрузка...

Загрузка...

Топ публикации
TOP