ТОВ «Камертон» інформує про звернення до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області через дії одного з активістів Гагарінського плато

 • 06.03.2020, 16:01,
 • Новости
 • 0
 •    рейтинг новости:

   
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
 • Комментарии: 0
ТОВ «Камертон» інформує про звернення до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області через дії одного з активістів Гагарінського плато

ТОВ «Камертон» звернеться до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області через дії одного з активістів Гагарінського плато – Николина Олега.

Адвокат Николин, що має Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №000962, видане Радою адвокатів Львівської області 10.04.2018 року, починаючи з жовтня-грудня 2018 року та до теперішнього часу разом з іншими особами неодноразово брав участь у перешкоджанні веденню законної господарської діяльності ТОВ «Камертон».

Зокрема, він неодноразово брав участь у перекритті дороги, заважаючи таким чином роботі будівельної техніки, закликав до подібних дій та активно протидіяв співробітникам охорони, ТОВ «Камертон» та підрядних організацій, що неодноразово призводило до тілесних ушкоджень людей, повідомляв ЗМІ та представникам органів державної влади викривлену або завідомо неправдиву інформацію, що наносило шкоду діловій репутації ТОВ «Камертон».

За вказаними фактами були подані відповідні заяви до правоохоронних органів, що містяться у матеріалах більше, ніж десяти кримінальних проваджень, внесених до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Правові засади організації і діяльності адвокатури та здійснення адвокатської діяльності в Україні визначені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та Правилами адвокатської етики.

Відповідно до ч.2 Правил адвокатської етики, їх дія поширюється на всі види адвокатської діяльності, в тому числі на таку, що може вступити в суперечність з його професійними обов’язками або підірвати престиж адвокатської професії. Також в правилах зазначено, що всією своєю діяльністю адвокат повинен стверджувати повагу до адвокатської професії, яку він уособлює, її сутності та громадського призначення, сприяти збереженню та підвищенню поваги до неї в суспільстві. Цього принципу потрібно дотримуватись у всіх сферах діяльності адвоката: професійній, громадській, публіцистичній та інших.

Проте, наведені вище факти, на думку ТОВ «Камертон», свідчать про порушення адвокатом Николиним правил адвокатської етики підрив авторитету адвокатури України.

Тому ТОВ «Камертон» було вимушене звернутися до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області з проханням розглянути викладені факти та, якщо вони будуть визнані такими, що порушують правила адвокатської етики, накласти на нього дисциплінарне стягнення.

Довідково

ТОВ «Камертон» реалізує в Одесі україно-ізраїльський інвестиційний проект вартістю $75 млн. Проектувальником виступила компанія «Мегалайн Проект», підрядник – компанія «Эйч Пі Груп».


Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

КОММЕНТИРОВАТЬ
курс валют в Киеве сегодня
banker.ua


ФОТО / ВИДЕО
Загрузка...


Топ публикации
TOP