ТОВ «Варда Плюс» закликає утримуватись від незаконних дій під час мітингу на Трасі здоров'я ввечері 21 грудня

ТОВ «Варда Плюс» закликає утримуватись від незаконних дій під час мітингу на Трасі здоров'я ввечері 21 грудня

ТОВ «Варда Плюс» закликає учасників мітингу на Трасі здоров'я, запланованого на 18:00, 21 грудня, не порушувати закони, не піддаватися на провокації та не наражати себе на ризик кримінальної відповідальності.

Звертаємо увагу громадян, що всі документи щодо цієї земельної ділянки та дозвіл на будівництво яхт-клубу були отримані з дотриманням процедури та у повній відповідності до діючого законодавства. В подальшому, з метою виконання вимог безпеки для громадян та Правил благоустрою території міста Одеси ТОВ «Варда Плюс» на законних підставах встановила паркан (огорожу).

Зазначений паркан огороджує виключно земельну ділянку, яка знаходиться в оренді ТОВ, не зачіпає пляж і жодним чином не обмежує прохід до моря!

Заяви окремих політиків про те, що огорожа була встановлена незаконно, що вона обмежує доступ на пляж або до моря, є свідомою маніпуляцію, спрямованою на те, щоб спровокувати громадян на пошкодження майна ТОВ «Варда Плюс». Такі дії є кримінальним злочином, передбаченим ст. 194, 296 Кримінального кодексу України.

Підкреслюємо, що компанія має намір ретельно збирати відео докази здійснення кримінальних правопорушень та передавати їх у правоохоронні органи.

Довідково

ТОВ «Варда Плюс» користується земельною ділянкою площею 0,6844 га за адресою Французький бульвар, 1/5 на підставі укладеного з Одеською міською радою договору оренди землі від 06.08.2019 року.

Відповідно до Плану зонування території міста Одеса зазначена земельна ділянка знаходиться в рекреаційній зоні активного відпочинку Р-2 (Р-2п), на якій дозволено розміщення яхт-клубів.

8 серпня 2019 року ТОВ «Варда Плюс» отримало містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва («Нове будівництво яхт-клубу з рятувальною станцією, кімнатами відпочинку, місцями для заняття спортом <…>», затверджені наказом Департаменту архітектури та містобудування Одеської міської ради №01-06/195 від 08.08.2019 р.

В подальшому директором ТОВ "Перша Приватна Експертиза" затверджено експертний звіт №09-08/19/А, яким встановлено, що проектна документація ТОВ "Варда Плюс" розроблена відповідно до вихідних даних на проектування з дотриманням всіх вимог, в т.ч. санітарних, екологічних, вимог техногенної безпеки, тощо.

02.09.2019 року Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради видало ТОВ «Варда Плюс» дозвіл на виконання будівельних робіт № ОД 112192452146.

Таким чином, ТОВ «Варда Плюс» має всі необхідні документи для виконання будівельних робіт на об’єкті!


Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

КОММЕНТИРОВАТЬ
курс валют в Киеве сегодня
banker.ua


ФОТО / ВИДЕО
Загрузка...


Топ публикации
TOP