ТОВ «Варда Плюс» оскаржить арешт земельної ділянки, де планується зведення яхт-клубу

ТОВ «Варда Плюс» оскаржить арешт земельної ділянки, де планується зведення яхт-клубу

ТОВ «Варда Плюс» вважає необ'єктивним рішення суду про арешт земельної ділянки на Французькому бульварі, 1/5, де планується зведення яхт-клубу, та має намір оскаржити його найближчим часом.

Положеннями Водного кодексу України дозволяється передача у користування на умовах оренди земельних ділянок на берегових смугах для рекреаційних потреб. У свою чергу Земельним кодексом України передбачено, що землі рекреаційного призначення можуть належати одночасно до інших категорій земель, наприклад, до земель водного фонду. Таким чином, Водний кодекс не забороняє зведення об'єктів рекреаційного призначення.

Крім того, проект створення яхт-клубу, відповідно до Водного кодексу України, передбачає будівництво низки гідротехнічних споруд. А інформація про те, що проектом не передбачено влаштування причалів для стоянки яхт, не відповідає дійсності.

Також звертаємо увагу, що ТОВ «Варда Плюс» жодним чином не перешкоджає вільному доступу громадян до моря або пляжу. Забором обмежена виключно територія, де планується проведення підготовчих робіт, що обумовлено вимогами безпеки для громадян. При цьому сам паркан був встановлений після отримання компанією дозволу на будівельні роботи, тобто з повним дотриманням передбаченої нормативно-правовими актами процедури. А доступ до моря на вказаній території, а також на пляж, залишаються вільними.

Зберігаючи прихильність до виконання вимог законодавства, ТОВ «Варда Плюс» не буде здійснювати жодних будівельних або підготовчих робіт на період дії арешту. При цьому компанія також готова надати всі необхідні пояснення та документи, щоб допомогти правоохоронним органам якомога скоріше провести розслідування по кримінальному провадженню, що було розпочате. Ми впевнені, що за його підсумками буде зроблений висновок щодо відсутності будь-яких порушень законодавства.

Одночасно наголошуємо, що ТОВ «Варда Плюс» було готове надати прокуратурі необхідні відомості і без таких, на нашу думку занадто суворих та надлишкових дій, які лише створюють загрозу для залучення в Одесу інвестицій в розмірі 50 млн дол. США.

Вважаємо, що в умовах, коли залучення інвестицій є державним пріоритетом, в суспільстві – у мешканців міста, журналістів та представників влади – має бути розуміння важливості створення комфортних умов для бізнесу, який займається залученням коштів в розвиток інфраструктури. Закликаємо всі зацікавлені сторони в подальшому утриматись від дій та заяв, які посилюють суспільне напруження та шкодять Одесі, як туристичному й інвестиційно привабливому місту.


Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

КОММЕНТИРОВАТЬ
курс валют в Киеве сегодня
banker.ua


ФОТО / ВИДЕО
Загрузка...


Топ публикации
TOP