Ночью в Одессе неизвестные облили краской памятный знак комсомольцам

 • 04.11.2019, 10:02,
 • Новости
 • 0
 •    рейтинг новости:

   
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
 • Комментарии: 0
Ночью в Одессе неизвестные облили краской памятный знак комсомольцам

Неизвестные в Одессе залили краской памятный знак комсомольцам на ул. Старопортофранковской, и отчитались об этом на странице ГО «Всеукраинская Люстрация» в Facebook.

Молодые люди под покровом ночи и спрятав лица под медицинскими масками «победили» памятник, облив его красной краской, после чего пофотографировались на его фоне.

 

«Коли влада не виконує свої зобов'язання, іноді її функції виконує громадянське суспільство.

Сьогодні на поштову скриньку Одеського обласного осередку ГО «Всеукраїнська Люстрація» невідомими патріотами було надіслано декілька світлин, очевидно з їх акції державницького змісту біля пам'ятника комсомольцям по вул. Старопортофранківській. В пояснювальній записці невідомі коротко описали суть їх заходу прямої дії: «Всі комуністичні пам'ятки в Одесі і області мали б бути демонтованими владою ще після прийняття Закону України «Про декомунізацію», натомість влада фактично бездіяла або ж саботувала цей процес, а те що вдалося реалізувати, сталося виключно завдяки громадським активістам…. Невідомі вимагають негайно завершити декомунізацію в Одесі і області цивілізованим законним шляхом згідно чинного законодавства України, та щоб в подальшому не давати шансів спекулювати залишкам кремлівських маргиналів в Одесі на цій темі…

Сьогодні вони кричать – рєфєрєндум по жукову, а завтра кричатимуть – путін вводі вайска»…

Одеський обласний осередок ГО «Всеукраїнська Люстрація» підтримує будь-які акції державницького змісту та підтримує законні вимоги небайдужих одеситів!», - написано на странице патриотической организации.

   


Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

КОММЕНТИРОВАТЬ
курс валют в Киеве сегодня
banker.ua


ФОТО / ВИДЕО
Загрузка...


Топ публикации
TOP