За доносы на коррупционеров украинцам будут платить деньги

 • 20.08.2019, 15:02,
 • Новости
 • 2
 •    рейтинг новости:

   
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
 • Комментарии: 2
За доносы на коррупционеров украинцам будут платить деньги

В команде Зеленского готовят поправки в законодательство, которые бы мотивировали граждан доносить на коррупционеров. Об этом на обсуждении с представителями общественных организаций и международных партнеров по борьбе с коррупцией рассказал замглавы ОП Руслан Рябошапка, сообщает во вторник, 20 августа, Лига.net.

Так, в Офисе президента считают, что обличители могут стать «важным инструментом преодоления коррупции», если их правильно мотивировать, а государство, в свою очередь, обеспечит им защиту.

Отмечается, что после обсуждений будут внесены правки в законодательство.

Законопроекты, которые уже готовятся, регламентируют:

- способы и порядок уведомления о коррупционных или связанных с коррупцией правонарушениях;

- процедуры рассмотрения таких сообщений;

- права и гарантии защиты обличителей, их близких лиц и других лиц, которые способствовали раскрытию обличителем информации, включая право обличителя получать данные о состоянии рассмотрения предоставленной информации и право на бесплатную правовую помощь, конфиденциальность, а также материальное вознаграждение в пределах 10% от суммы возмещенных государству убытков или размера взятки.

Тех, кто сообщит о масштабных коррупционных схемах, новая власть обещает поощрять материально.

«Соответствующие законопроекты, подготовленные с учетом предвыборных обязательств Владимира Зеленского, будут внесены президентом как неотложные», - резюмировали в пресс-службе главы государства, отметив, что их Верховная Рада рассмотрят вне очереди.


Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

КОММЕНТИРОВАТЬ
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
  • Донос
  • 22-08-2019, 05:58
  • : 05:58
  Нова молода??? влада ! Воює насамперед з Україною. З мовою, з культурою, з нашою армією, з українською церквою. Прикриває гидотне обличчя кривавої Росії своїми блазнями і популістами, і з Порошенко, як уособлення ефективного лідера, який зміг 5 років стримувати цю агресію. Типова маніпуляція, пишуть хвалебні оди Зе, да такі, що тошнить, спеціально для зефанів. ФСБ психологи, чим крутіша брехня, тим ідіоти більше хавають і зомбуються. Красти так красти. Призупинили фінансування міст. Це і дороги, і лікарні, і комунальний транспорт, школи, дитячі садочки, це і парки, це і рятувальники і пожежники, це і вода і електроенергія, все... довибирались бл... але навіть. Бл... розумніші. Тварини також, на слово не вірять, до мавп не доросли, дурніші за худобу, що ви таке виборці Зе? Доки Росія імперія, доти будуть її сусіди в небезпеці, доти вона буде нищити народи в себе і навколо. Нам потрібно жити з цією потворою біля своїх кордонів. Так само, як Ізраїль виборює своє існування, так сама як в Швейцарії всі чоловіки війскові. Бо, як тільки получає по зубах відступає. Маленький і нерозвинений Афганістан, сказав ні Імперії, і вигнав супостата. Як зробила Японія на початку 20 століття, перемігши російську імперію. Всі ці розмови браття слов'яни, один народ, прикривають її людожерську сутність, готувалась до завоювання України на протязі всіх років незалежності!!! Коли був розвал Союзу пограбувала нас, весь золотовалютний запас, всі гроші забрала собі. Так, щоб вони зараз не казали, анексія Криму, війна на Донбасі і окупація, це те що вони хочуть зробити з всією Україною. Плани їхні ніколи не зміняться, доки не дамо відсіч. Їх не вмовити і не домовитись, буде вбивати і грабувати. Це її суть і життеве кредо. Наша мова, культура, наша українська церква, як і армія, є надійним щитом від поглинання мокшанським болотом у криваве місіво російської імперії. Якщо хочемо бути вільними, заможними, бути в Європі, а не винищеними, як робить Росія сторіччями, ми повинні бути українцями і єдиними, бо інакше нас хоче знищити Росія. Вона так існує від початку свого існування. Нащо їй була Сибірь. Пусті простори, які тепер віддала китайцям. Прийти , знищити і пограбувати. Запросили до себе сепаратисти на Донбас, вбила і пограбувалм. Їй все одно кого вбити, аби змогли пограбувати.
  действия
курс валют в Киеве сегодня
banker.ua


ФОТО / ВИДЕО
Загрузка...


Топ публикации
TOP