Венера в обладунках

Венера в обладунках

Раптом жінка всміхається, раптом взуває черевики, незручні та монструозні. Раптом усі загальнолюдські недоліки перетворюються на величезний фемінний потенціал. Венера — переможниця чорної пятниці — нарешті отримує і відтоді ніжно плекає власні фешенебельні обладунки. Це — небезпечний та вишуканий синдром.

 

З самого дитинства жінка навчається полювати. Блискучі трофеї зберігаються у маленькій скарбничці, тремтіння чужих дитячих сердець ретельно фіксується в блокноті, який час від часу обприскується парфумами матері і обовязково зачиняється на ключ.

Згодом низка банальних, але суттєвих метаморфоз надає жінці право обирати нові й нові знаряддя для полювання. Азарт змінюється амбіцією. Раптом жінка всміхається — масштаби здобичі в дорослому житті значно менші, але стратегія лишається незмінною.

 

Жінка втомилася воювати проти себе, локальні зіткнення найчастіше завершуються поразками, що в жодному разі не афішуються. І якщо усвідомлення майже завжди буває болісним — поспішне усвідомлення жінкою власної другорядності виявилося летальним. Тепер ми будуємо Нову Античність, руйнуючи попередню: перегортаючи догори дриґом піраміди Маслоу, випалюючи Висячі Сади добробуту. Агресія обіймає страх, хтивість танцює із гордощами. Венера без ролі, мети і гендеру давно полишила вогнище напризволяще і нині впевнено крокує по вулиці. Сяючі обладунки вже рясно змащені олією чужих поглядів. Нова жінка всміхається і радо не відповідає застарілим уявленням, але завжди відповідає власним очікуванням, бо самостійно складає свій образ, ніби пазл. Венера у обладунках — найбільш гармонійний прояв ауратичного мистецтва.

 

Людський розум народжується в стані напівсну - стані егоцентричної, половинчастої свідомості. І саме ці темні, низькі рівні свідомості виявилися єдиним місцем Сили для Нової жінки. Тут не постає питання послідовної та загалом фальшивої «соціальної революції» — мова йде про реальний, внутрішній, ментальний перехід від примітивних рівнів саморецепції до більш розвинених.

Пасивну войовничість Венери у обладунках можна розуміти як ретельно оброблений потяг до руйнації, що йде з первинної людської природи. Перевага Венери над загалом — у розумінні суті світу і себе як мікросвіту, у страшному знанні, яке є, в своєму роді, безумством, обмеженим вимогами Закону. Нова жінка позбавлена комплексу меншовартості. Від сумнівів і вагань вона надійно захищена блискучими латами. Вона, можливо, робить «красиві нігтики, дівчата, недорого!», або ж більш вдало і естетично розробляє власне майбутнє. В цей час нещасний Анхіз – чи то цар, чи то вівчар – чекаючи на кращу долю і десяток відданих Венер, б’є байдики в полі.
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

КОММЕНТИРОВАТЬ

События Одесса, Одесса события, Литература, Арт, История, Кино, Мнение, Музыка, Театр, Интервью, Переселенцы Одесса, Афиша Одесса, Репортаж с места событий Одесса, Новости Одессы, одесские новости

курс валют в Киеве сегодня
banker.ua


ФОТО / ВИДЕО
Загрузка...


Топ публикации
TOP