Міленіуми

Міленіуми

Чи легко дорослішати у 21 столітті? Відповідати на це питання доводиться представникам так званого покоління Y, і відповідь однозначна – складніше вже не буде.  Попередні покоління  (бебі-бумери та Ікси) мали змогу дорослішати поступово, володіли знаннями та навичками, необхідними для повноцінної соціалізації у великому світі. Наступне покоління –  покоління Z або ЯЯЯ – взагалі позбавлене дитинства як такого та не відчуває потреби в ньому.

Покоління Y або ж міленіуми – глобальний феномен. Міленіуми  виросли в цинічному середовищі, сповненому недовіри, в період, коли держави і громадські інститути розколювались. Тому урок, яким вони керуються у  житті, – подбай про себе сам, будь вільний від зобовязань, не звертай уваги на Хрестові походи за ідеї та принципи.

 

Прагматичність, егоїзм, перманентне невдоволення

 

Поняття  єдності знищене, можливість безкорисливо проявляти чи приймати турботу – більше не доступна. Зв’язки перейшли у площину віртуальності. «Покоління Міленіум» повністю перевернуло соціальну задачу інформаційних технологій, з тим щоб відновити спільноту, групу. Мережа використовується саме як інструмент створення товариства і власного місця у ньому, в той час як для Іксів це був засіб пошуку інформації, а для дітей 21 століття – чи не головний вимір існування.

 

Головною справою виявляється не формування особистості, а створення максимально привабливого робочого віддзеркалення особистості. Арсенал потенційних використовуваних елементів безмежний, тож протест унеможливлено. Навіть відмова від створення образу стає образом з часом – жодних шансів уникнути технологічної оцінки. Жодних шансів лишитися оцінкою задоволеним. Минулі «Послухай» і «Почуй»  програли безнадійному «Проінтерпретуй мене правильно».

 

Мрійництво, доброзичливість, конформізм

 

Єдине, що полегшує життя покоління в часи «ніхто нікому нічого» – мода на добре серце. Повага, співчуття і відсутність упереджень – ось що може запропонувати сучасна молодь на зміну цинічності та недовірі попереднього століття. З усіх варіацій реальності найбільш популярною виявляється добра і світла. І це прагнення до спокою і комфорту – не є результатом зрілої свідомості, а скоріш ознакою загальносоціальної втоми.

Коли налякана війнами і злиднями двадцятирічна людина розривається між мрією про успіх і мрією про затишок, чи легко є дорослішати? Чи вдасться нам втілити мрії в життя, чи не втратимо ми можливість почувати себе безтурботними хоч іноді. Які технології виживання створить наступне покоління і чи зможемо ми проінтерпретувати ці технології правильно.
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

КОММЕНТИРОВАТЬ

События Одесса, Одесса события, Литература, Арт, История, Кино, Мнение, Музыка, Театр, Интервью, Переселенцы Одесса, Афиша Одесса, Репортаж с места событий Одесса, Новости Одессы, одесские новости

курс валют в Киеве сегодня
banker.ua


ФОТО / ВИДЕО
Загрузка...


Топ публикации
TOP